x 


Şarap Soğutucusu

En kaliteli şarap soğutma buzdolaplarının camlı şarap soğutucularının şişe şarap dolaplarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Şarap Soğutucusu WN1:Cam kapısı olan şarap soğutma buzdolapları arasındaki bu küçük şarap soğutucusu şarabı doğal şarap mahzeni sıcaklığında soğuk tutar,şarapların yıllanmasını aromalarının belirginleşerek şarabın tadının lezzetlenmesini sağlar - Cam kapılı şişe şarap soğutucusu buzdolabı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 78.268,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şarap Soğutucusu WN1

* İç sıcaklık: +1/+20 - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt hacim: 28 lt
* Güç: 0,3 kw - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 60x66x90,5 cm
* Paket ölçüleri: 70x76x100,5 cm - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 145 kg
* Paslanmaz özelliği: 430 - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İzolasyon kalınlığı: 50 mm
* Raf adedi: 3 - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma gazı: R134A
* Voltaj: 220 V/50 Hz - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapı adedi: 1
* İç derinlik: 46,5 cm - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital dokunmatik kumanda paneli
* Mavi aydınlatmalı led lamba - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapıda kilit
* Otomatik su buharlaştırma sistemi (sıcak gaz sistemi) - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Şarap saklamak için özel ahşap raylı raf
* Özel kapı ve menteşe sistemi - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sökülebilir ve temizlenebilir manyetik kapı contası
* Dış ortam sıcaklığı: +43 C & %65 nem - Şarap soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sessiz çalışma

Şarap Soğutucusu WN1:Cam kapısı olan şarap soğutma buzdolapları arasındaki bu küçük şarap soğutucusu şarabı doğal şarap mahzeni sıcaklığında soğuk tutar,şarapların yıllanmasını aromalarının belirginleşerek şarabın tadının lezzetlenmesini sağlar - Cam kapılı şişe şarap soğutucusu buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • KOKUSUZ SEBZE NASIL HAŞLANIR

    Sebze haşlarken kokmasın istiyorsanız; suya biraz tuz ve sirke ilave edip köpük oluşumunu gördükten sonra sebzeleri atın.