Şarap Saklama Buzdolabı WN4:10 raflı şarap saklama buzdolaplarından olan bu tek kapılı dik tip imalatı 430 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan bu şarap saklama buzdolabı özel ahşap raylı raf sistemiyle son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Şarap saklama buzdolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli şarap soğutma buzdolaplarının camlı şarap soğutucularının şişe şarap dolaplarının en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Şarap Saklama Buzdolabı

Satış fiyatı 149.545,36 TL
İndirim
Açıklama

Şarap Saklama Buzdolabı WN4

* İç sıcaklık: +1/+20 - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt hacim: 100 lt
* Güç: 0,4 kw - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 60x66x182 cm
* Paket ölçüleri: 70x76x192 cm - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 140 kg
* Paslanmaz özelliği: 430 - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İzolasyon kalınlığı: 50 mm
* Raf adedi: 10 - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma gazı: R134A
* Voltaj: 220 V/50 Hz - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapı adedi: 1
* İç derinlik: 46,5 cm - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital dokunmatik kumanda paneli
* Mavi aydınlatmalı led lamba - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapıda kilit
* Otomatik su buharlaştırma sistemi (sıcak gaz sistemi) - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Şarap saklamak için özel ahşap raylı raf
* Özel kapı ve menteşe sistemi - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sökülebilir ve temizlenebilir manyetik kapı contası
* Dış ortam sıcaklığı: +43 C & %65 nem - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sessiz çalışma

Şarap Saklama Buzdolabı WN4:10 raflı şarap saklama buzdolaplarından olan bu tek kapılı dik tip imalatı 430 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan bu şarap saklama buzdolabı özel ahşap raylı raf sistemiyle son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Şarap saklama buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.