Oval Sunum Yükseltici A 634 01: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel oval sunum yükseltici modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından oval sunum yükseltici fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli oval sunum yükselticileri modelleri uygun sunum yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan oval yükseltici satış listesi oval sunum yükseltici fiyatlarıyla oval sunum yükseltici satıcısı kampanyalı

Oval Sunum Yükseltici

Satış fiyatı 1.378,94 TL
İndirim
Açıklama

Oval Sunum Yükseltici A 634 01

 * Ölçüler: 26*35*5,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 6 mm

 * Yükseklik: 5,5 cm

 * Ağırlık: 0,62 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseltici silikonlu stand

 * Demir tel gövde

 * Siyah termo plastik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Oval Sunum Yükseltici A 634 01: Oval masa servis yükseltici, açık büfe sunum yükseltici satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.