Oval Stand Yükseltici A 634 02: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel oval stand yükseltici modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından oval stand yükseltici fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli oval stand yükselticileri modelleri uygun stand yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan oval stand yükseltici satış listesi stand yükseltici fiyatlarıyla oval stand yükseltici satıcısı kampanyalı

Oval Stand Yükseltici

Satış fiyatı 1.336,05 TL
İndirim
Açıklama

Oval Stand Yükseltici A 634 02

 * Ölçü: 26*35*7,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 6 mm

 * Yükseklik: 7,5 cm

 * Ağırlık: 0,63 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseltici silikonlu stand

 * Demir tel gövde

 * Siyah termo plastik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Oval Stand Yükseltici A 634 02: Oval stand-sunum yükseltici satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.