Çay Otomatı 2.El Çeşitleri Aİ68: 2.El çay otomatı değil de yeni bir elektrikli çay otomatı arıyorsanız, sol taraftaki bağlantılardan bulabilirsiniz veya sıfır elektrikli çay otomatı için proje@mutfakmalzemeleri.com
Endüstriyel mutfaklarda kullanılan mutfak aletlerinin kullanılmış ve 2.ellerin tüm modellerini en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Çay Otomatı 2.El

Satış fiyatı 2.904,00 TL
İndirim
Açıklama

Çay Otomatı 2.El Aİ68

Az Kullanılmış Temiz Elektrikli Çay Otomatı

İhtiyaçtan satan bir müşterimizin çay otomatıdır.

Çay otomatı 23 Litre, 230 bardaklıktır

Bu elektrikli çay otomatının gerekli bütün kontrolleri yapılmıştır.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedek parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2.El çay otomatı değil de yeni bir elektrikli çay otomatı arıyorsanız, sol taraftaki bağlantılardan bulabilirsiniz veya sıfır elektrikli çay otomatı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.