Doruksan İkinci El Elektrikli Gazlı Kahveci Tipi Çay Kazanı ARITMALI ÇAY OCAĞI 2.EL: Temiz kullanılmış profesyonel endüstriyel tip hem elektrikle hem de lpgli tüplü gazla çalışan ikinci el çaycı kazanı modellerindendir. Doruksan çay-kahve ocakları fabrikasınca üretimi kaliteli yapılıp temiz kullanıldığından fiyatları ekonomiktir. Arıtma filtresinin sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi ikinci el çay-kahve yapma ocağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu kullanılmış kahvehane tipi çay kazanlarının bakımı nasıl yapılır kullanılır filtresi nasıl temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi teknik bilgisi olanlarca gazlı kahveci tipi çay kazanının arıtma filtrelerini sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 2. el çay-kahve pişirme kazanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel tamir servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Tamircisinden kaliteli ikinci el çaycı kazanları modelleri hem elektrikle hemde gazla çalışan 2.el kahveci ocağı kazanı fabrikası üreticisinden toptan kullanılmış çaycı kazan satış fiyatları listesi ikinci el arıtmalı filtresi olan çaycı kazanı fiyatları

Doruksan İkinci El Elektrikli Gazlı Kahveci Tipi Çay Kazanı

Satış fiyatı 14.595,60 TL
İndirim
Açıklama

Doruksan İkinci El Elektrikli Gazlı Kahveci Tipi Çay Kazanı ARITMALI ÇAY OCAĞI 2.EL

* Temiz kullanılmış bir kahveci ocağıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kendinden arıtmalı filtresi ve şamandıralı otomatik su alma sistemi vardır

* Üretimi hem tüplü lpg gazla hem de elektrikle çalışacak şekilde yapılmıştır

* Elektrikler kesildiğinde tüple, gaz tüpünüz bittiğinde ise elektrikle kullanabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Üzerinde 3 demlik koyma yeri vardır, 33 litrelik su ısıtıcısı kazanı vardır

* Türk kahvesi pişirmek için gazla çalışan 2 gözlü kahve pişirme ocağı vardır

* Doruksan filtreli çaycı ocağının imalatı 98x35x55 cm ölçüsünde yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR

   Fakat ücreti karşılığında hem elektrikle hem de gazla çalışan kahvehane tipi çay-kahve yapma ocağı yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani doruksan kahveci kazanı parçasını bulma ve tamircisi sorununuz olmaz. Çay ocağı ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca ikinci el bu elektrikli/gazlı kahveci kazanının aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için yazınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doruksan İkinci El Elektrikli Gazlı Kahveci Tipi Çay Kazanı ARITMALI ÇAY OCAĞI 2.EL: Kullanılmış kahveci tipi çay kazanlarından hem elektrikle hem de gazla çalışan bu çaycı ocağının imalatı kaliteli doruksan çay-kahve kazanları fabrikasınca üretimi yapılmış profesyonel çay bahçeleri için elektrikli-tüplü Türk kahvesi ve lezzetli çay pişirmek için kullanılan temiz ve ikinci el çaycı ocağıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.