x 


Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci

İmalatçısından İndirimli Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Renkli Silikon Pis
Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci PAL-3601-0 Özellikleri / Malzemesi Renkli pisuvar süzgeç (silikon) Renkli olarak üretilmiştir. Endüstriyel Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Renkli pisuvar süzgeç (silikon) modelleri fiyatları, toptan Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 40,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci PAL-3601-0

Renkli pisuvar süzgeç (silikon)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Renkli pisuvar süzgeç (silikon)
Renkli olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Renkli Silikon Pisuvar Süzgeci alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Empero Çay Makinesi Tamir

    Empero Çay Makinesi Tamiri Bakımı Onarımı Servisi Telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759