x 


Benmari Gastronom Küvet

İmalatçısından İndirimli Benmari Gastronom Küvet Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Benmari Gastronom Küvet Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Benmari Gastronom Küvet Kullanış
Benmari Gastronom Küvet OZB-4406
Özellikleri / Malzemesi Benmari Küvet 30x45 ölçü ve 6 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Benmari Gastronom Küvet modelleri fiyatları, toptan Benmari Gastronom Küvet çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 249,78 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Benmari Gastronom Küvet OZB-4406  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Benmari Küvet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 30x45 cm

Derinlik: 6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Benmari Gastronom Küvet fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Benmari Gastronom Küvet modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Benmari Gastronom Küvet fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Benmari Gastronom Küvet alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Roka soslu safranlı makarna

  Gerekli Malzemeler :
  Yarım paket safranlı İtalyan makarnası 2-3 dilim somon füme
  1 çorba kaşığı somon havyar
  2 çorba kaşığı sızma zeytinyağı
  3-4 dilim parmesan peyniri, tuz

   

  Devamını oku...