x 


Sinir Ayırmalı Kıyma Makinesi

Profesyonel et kıyma makinesi modelleri kaliteli ekonomik sinir ayırıcılı kasap tipi kıyma makinası fiyatları sanayi tipi sinir ayırmalı et makinesi teknik şartnamesi mezbahalarda kullanıma uygun et parçalama cihazı parçaları satıcısı fiyatı özellikleri
Sinir Ayırmalı Kıyma Makinesi BPKM.42: Kasaplarda kullanılan profesyonel endüstriyel sinir ayırıcılı 42 no et kıyma makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından sinir ayırmalı kıyma makinası fiyatları ekonomiktir. Parçalarının sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi et makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu market tipi sinir ayıran kıyma makinası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı teknik bilgisi olanlarca son derece kolaydır. Et kıyma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 86.843,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Sinir Ayırmalı Et Kıyma Makinesi BPKM.42

* 42 Numara sinir ayırıcılı kıyma makinesidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kapasite: 800 Kg/Saat

* Güç: 5,5 kW 380V/50-60Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ağırlık: 120Kg

* Ölçüleri 960mm x 470mm x 480mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kasaplarda marketlerde et kıyma çekme makinası olarak kullanılan bu profesyonel 42 no sinir ayırıcılı et makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, et makinesi yedek parçaları (motoru, helezonu, aynası, bıçağı, dişlisi, bileziği vb. kıyma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal et makinesi yedek parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir kıyma makinesi var ve arızalıysa veya et çekme makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli endüstriyel kıyma çekme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize bakımını onarılacak et kıyma makinesi tamirini servisini yaptırabilir, et doğrama makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel sanayi tipi et parçalama makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sinir Ayırmalı Kıyma Makinesi BPKM.42: Kasap tipi et makinesi çeşitlerinden sinir ayırmalı kıyma makinasının imalatı profesyonel boğaziçi marka et makineleri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı market tipi sinir ayırıcılı et kıyma makinesi modelidir - Sinir ayırıcılı et kıyma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 • Sosis Dilimleme Makinesi

  Şarküteri büfe benzeri yerlerde sosis dilimlemek için kullanılan sosis dilimleme makinesi çeşitlerini satıyoruz...

  Sosis dilimleme makinesi çeşitleri; 200 lük sosis dilimleme makinesi 250 lik sosis dilimleme makinesi 275lik sosis dilimleme makinesi 300lük sosis dilimleme makinesi 300 lük sosis dilimleme makineleri gibi en küçük sosis dilimleme makinesindan en büyük sosis dilimleme makinesi modeli olmak üzere değişik modellerde sosis dilimleme makineleri var... Sosis dilimleme makinesi modelleri en ucuz fiyatlı sosis dilimleme makinesindan en kaliteli sosis dilimleme makinesi modeline doğru sıralıdır. Sosis dilimleme makinesi satışı için arayınız 0212 2370749

  Burada satışı yapılan bütün sosis dilimleme makineleri otomatik sosis dilimleme makineleri olup; hepsi motorludur...

  Satışını yaptığımız sosis dilimleme makinelerinin haricinde her marka sosis dilimleme makinesine ait; sosis dilimleme makinesi tamiri bakımı servisi ve sosis dilimleme makinesi bıçağı anahtarı motoru kayışı şalteri alüminyum parçası plastik parçalarının satışı vardır. Sosis dilimleme makinesi parçası satışı için arayınız 0212 2370749

  Devamını oku...