x 


Doğalgazlı İgdaş Gazmer Onaylı Bazlama Ocağı

İmalatçısından en kaliteli doğalgazlı bazlama ocağı modelleri en uygun igdaş onaylı bazlama ocağı toptan gazmer belgeli bazlama ocağı satış listesi ce belgeli bazlama ocağı fiyatlarıyla doğalgazla çalışan bazlama ocağı satıcısı tüplü bazlama ocağı üretim
Bazlama Ocağı AEM0002:Bazlamacılar için profesyonel bazlama ocağı fiyatları köy yufkası lavaş pişirmeye uygun kaliteli gazmer onaylı ekonomik bazlama ocağı modelleri yufkacılar için endüstriyel doğalgazlı bazlama ocağı teknik şartnamesi köy ekmeği yufka lavaş pişirmede kullanılan ce belgeli bazlama ocağı fiyatı özellikleri igdaş onaylı doğalgazlı bazlama ocağı bakımı nasıl yapılır nasıl temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 22.398,91 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Doğalgazlı İgdaş Gazmer Onaylı Bazlama Ocağı AEM0002

Profesyonel Yufka Bazlama Börek Ocakları - Bazlama Ocağı

 * Bazlama ocağının ısı değeri 14,4 KW dır - Tüplü doğalgazlı bazlama ocağı yufka börek ocakları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Profesyonel tip bazlama ocağının 1 saattlik devamlı kullanımda 1,516 m3 doğalgaz tüketimi vardır

 * 21 mbar gaz basıncıyla çalışan profesyonel bazlama ocağının iki adet simit şeklinde gaz brülörü vardır

 * Bazlama ocağının genişliği 81 cm yüksekliği 85 cm olup ağırlığı 26 kg.dır - Tüplü doğalgazlı bazlama ocağı yufka börek ocakları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gaz valfleri ECA markalı olup emniyet ventilli sistemle çalışmaktadır

 * Profesyonel bazlama ocağının, simit bekle pişirme sacı arasındaki mesafesi ayarlanabilir şekilde yapılmıştır

 * Ayaklarının imalatı 40X40 mm. paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bazlama ocağının yüksekliği ayarlanabilir rotil ayakları vardır - Tüplü doğalgazlı bazlama ocağı yufka börek ocakları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bazlama ocağının gövde davlumbazı paslanmaz çelikten imal edilmiştir Pişirme yüzeyindeki düz sac 6 mm kalınlığındadır

 * Bazlama ocağında bazlama-gözleme-yufka yapılmaktadır 

 * Gazlı yakıt sisteminin özel dizaynı sayesinde yanma tam olur; çiğ gaz atmaz, yakıt tasarrufu sağlar

 * Bazlama ocağının güvenlik önlemleri dolayısıyla belgesi tam olup CE belgeli ve GAZMER onaylı bazlama ocağıdır - Tüplü doğalgazlı bazlama ocağı yufka börek ocakları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart olarak doğalgazla çalışır halde üretimi yapılan bazlama ocağı sipariş esnasında belirtildiği takdirde tüplü-tapgazla çalışır halde teslim edilebilir

 * Gazmer belgeli bazlama ocağı 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi bazlama ocaklarının yedek parçaları (gaz musluğu,termokulbu,musluk düğmesi,simit brülörü,küçük beki,bazlama pişirme saçı,büyük beki v.b. profesyonel bazlama ocağı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal bazlamacı tipi bazlama ocağı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir bazlama ocağınız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli bazlamacı tipi ayaklı saç pişirme ocaklarının tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel bazlama ocaklarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel bazlama ocağı-saç tavalı börek pişirme ocakları tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretim doğalgazlı bazlama ocakları-tüplü saç börek ocağı tezgahları haricinde özel ölçülü bazlama ocakları (1,2,3,4 gözlü-brülörlü) mermerli bazlama açma tezgahlarının lavaş ocaklarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel lavaş pişirme ocağı tüplü bazlama pişirme ocağı imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doğalgazlı İgdaş Gazmer Onaylı Bazlama Ocağı AEM0002:Bazlama Pişirme Ocakları bölümündeki bu doğalgazlı bazlama ocağını yufka pişirme ocağı lavaş ocağı börek ocağı köy yufkası pişirme ocağı olarak kullanabilirsiniz. Ce belgesi olması Gazmer ve İgdaş onaylı yufka pişiricisi olması sebebiyle doğalgaz açılışlarında problem yaşamazsınız. En ucuz fiyatlı bazlama pişirme ocağı haricinde mermer bazlama açma tezgahı mermer hamur açma tezgahı ve bazlama hamuru açma makinalarını da satıyoruz. Bazlama ocağını doğalgaz haricinde küçük bir dönüşümle tüplü bazlama ocağı olarak da kullanabilirsiniz - Tüplü doğalgazlı bazlama pişirme ocağı yufka börek pişirme ocakları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Işıkgaz Çay Otomatı Tamir

    Işıkgaz Çay Otomatı Tamiri Bakımı Onarımı Servisi Telefonları 0212 2974432 - 2536412 - 2375906 - 3614581

    Ayrıca en ekonomik, ucuz fiyatlarla satış için de arayabilirsiniz 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759