x 


Ekovatsız Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı

İmalatçısından en kaliteli ekovatsız minibar modelleri en uygun amonyaklı sistem mini buzdolabı toptan otel odasına minibar satış listesi bar buzdolabı fiyatlarıyla ekovatsız minibar satıcısı
Ekovatsız Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı AMBE160:Profesyonel endüstriyel otellerde kullanılan küçük minibar motorsuz ekovatsız amonyak gazıyla soğutan modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından 60 litrelik şişe soğutucu minibar fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sessiz çalışan otel odası minibar fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu otel odası minibar buzdolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Ekovatsız amonyaklı sistem otel tipi minibarla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.967,85 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ekovatsız Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı AMBE160

60 Litrelik Küçük Buzdolabı Otel Tipi Buzdolabı Mini Bar Buzdolabı

* Otel Buzdolabı Ölçüleri (mm) (H x W x D) 571 mm x 483 mm x 505 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Soğutucu elektrik gücü (Watt) 75
* Buzdolabının Toplam Elektrik Sarfiyatı (kwh/24h) 1.1
* Voltaj (VAC-Hz) 220-240 V / 50-60 Hz
* Elektrik akımı (Amp) 0,33 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Soğutucu aksamda kullanılan soğutma gazı: REFRIGERANT SOĞUTUCU NH3
* Soğutucu Sistemdeki GAZ MİKTARI (gr) 170
* Mini Buzdolabının Toplam Ağırlığı: NET AĞIRLIK (kgs) 17
* Absorbe sistem soğutucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Tamamen sessiz kullanım
* Şık ve estetik görünüm

NOT:AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

* Otel odalarında mini buzdolabı olarak kullanılan bu profesyonel 60 litrelik minibar 2 yıl garantili satılmakta olup, mini bar buzdolabı yedek parçaları (rezistansı, v.b. minibar parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ekovatsız amonyaklı sistem otel odası mini bar buzdolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir minibar var ve arızalıysa veya mini buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını tamirini servisini yaptırabilir, minibar yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel mini otel odası buzdolabı bakımı,onarımı,servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soğutma Kapasitesi, Ekovatsız olması sebebiyle düşük olan, buna karşılık ekonomik fiyatlarla çalışma sağlayan, sessiz bu küçük soğutucunun çalışma prensibi amonyak gazının, küçük bir ısıtıcı rezistansı ile ısıtılarak harekete geçirilmesinden oluşur. Peki soğutması düşük olan bu dolap nerelerde kullanılabilir; Otel Odaları gibi devamlı hareketi olmayan yerlerde, sessiz ve düşük maliyetli çalışmaları sebebiyle tercih edilirler. Otel odası genellikle akşama kadar boş olduğundan, dolap bu esnada çalışır içerisindeki ürünleri soğutur, akşama müşteri geldiğinde içerisindeki ürünü alıp rahatlıkla soğuk olarak içebilir... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soğutması kompresörlü olan modellere göre nisbeten biraz daha az olan bu küçük soğutucu dolapda kahvaltılıklarınızı saklayabilir veya uzun süreyle kullanılmadan bekleyebilecek yerlerde içinde şişe soğutma maksatlı olarak da kullanabilirsiniz. Soğutmasının az olmasıyla birlikte elektrik sarfiyatı da çok düşük olup, çok çok sessiz çalışır . Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ekovatsız Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı AMBE160:Amonyaklı otel tipi buzdolapları motorsuz ekovatsız amonyak gazıyla soğutan mini bar buzdolapları absorbe sistemli sessiz çalışan otel odası buzdolabı modellerinden 60 litrelik bu ekovatsız mini bar buzdolabı imalatı haricinde 35 litrelik siyah buzdolabı 45 litrelik beyaz motorlu buzdolabı 35 litrelik camlı şişe soğutucuları 45 litrelik otel tipi şişe soğutma buzdolaplarının da satışını yapıyoruz - Ekovatsız Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

  • Dihr Bardak Yıkama Makinası

    Dihr Bardak Yıkama Makinası Satış Telefonları 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759

    En ekonomik, ucuz fiyatlarıyla fiyat teklifi için arayınız 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759