x 


Bombe Camlı Dondurma Dolabı

Kullananların tavsiyesi bombe camlı dondurma satış dolabı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla bombe camlı dondurma teşhir dolabı toptan fiyat listesi bombe camlı dondurma dolabı teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Bombe Camlı Dondurma Dolabı UGR-UDD 400 SCB: Marketlerde tekel bayilerinde kafeteryalarda; hem dondurma ve hem de diğer dondurulmuş paketli gıdaların ısı muhafazasında kullanılan bombe camlı dondurma dolabıdır - Bombe camlı dondurma dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.158,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bombe Camlı Dondurma Dolabı UGR-UDD 400 SCB

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 129,8 cm
* Derinlik: 62,9 cm
* Yükseklik: 89,2 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 319 L
* Enerji tüketimi: 803,00 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1180x510x715 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 5
* Soğutucu gaz: R290
* Standart sepet: opsiyonel adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 65/80 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: düz sürme bombe camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
* Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
* Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacim
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su tahliyesi

Bombe Camlı Dondurma Dolabı UGR-UDD 400 SCB: Dondurma teşhir ve satış dolaplarından olan bu bombe camlı model dondurma dolabı -18/-23 °C sıcaklık aralığında çalışmaktadır - Bombe camlı dondurma dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Endüstriyel Bulaşık Makinaları Fiyatları Bulaşık Makinaları Satışı Bulaşık Makinaları Çeşitleri

    Otellerde, lokantalarda, yemek fabrikalarında, askeriyelerde ve benzeri endüstriyel mutfaklarda bulaşık yıkamak için kullanılan endüstriyel bulaşık makinası paslanmaz bulaşık makinesi benzeri bütün bulaşık makinası çeşitlerini satıyoruz...

    Burada satışı yapılan bütün bulaşık makinası modelleri sağlam bulaşık makinaları olup; hepsi zorlu koşullarda bulaşık yıkamaya uygun gayet dayanıklı imalatı yapılmış bulaşık makinalarıdır... bulaşık makinası satışı 0212 2370759

    Devamını oku...