Yedek Sıvı Sabun Kartuşu PAL-RS-1 Özellikleri / Malzemesi Refil sıvı sabun 800 ml olarak üretilmiştir. Endüstriyel Yedek Sıvı Sabun Kartuşu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Refil sıvı sabun 800 ml modelleri fiyatları, toptan Yedek Sıvı Sabun Kartuşu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Yedek Sıvı Sabun Kartuşu

Satış fiyatı 97,20 TL
İndirim
Açıklama Yedek Sıvı Sabun Kartuşu PAL-RS-1

Refil sıvı sabun 800 ml  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Refil sıvı sabun 800 ml
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yedek Sıvı Sabun Kartuşu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yedek Sıvı Sabun Kartuşu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yedek Sıvı Sabun Kartuşu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yedek Sıvı Sabun Kartuşu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.