Yedek Köpük Sabun Kartuşu PAL-3500 Özellikleri / Malzemesi Köpük sabun kartuşu 1000 cc. olarak üretilmiştir. Endüstriyel Yedek Köpük Sabun Kartuşu imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Köpük sabun kartuşu modelleri fiyatları, toptan Yedek Köpük Sabun Kartuşu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yedek Köpük Sabun Kartuşu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yedek Köpük Sabun Kartuşu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yedek Köpük Sabun Kartuşu Ku

Yedek Köpük Sabun Kartuşu

Satış fiyatı 72,00 TL
İndirim
Açıklama Yedek Köpük Sabun Kartuşu PAL-3500

Köpük sabun kartuşu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Köpük sabun kartuşu
1000 cc. olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yedek Köpük Sabun Kartuşu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yedek Köpük Sabun Kartuşu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yedek Köpük Sabun Kartuşu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yedek Köpük Sabun Kartuşu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.