Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık PAL-DK-B Özellikleri / Malzemesi Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli) Gold & kırmızı & siyah olarak üretilmiştir. Endüstriyel Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli) modelleri fiyatları, toptan Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli

Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık

Satış fiyatı 1.080,00 TL
İndirim
Açıklama

Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık PAL-DK-B

Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri (renkli)
Gold & kırmızı & siyah olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Renkli Sensörlü Kartuşlu Dezenfektanlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz