Tabak Yükselticisi OZB-30180
Özellikleri / Malzemesi Yükseltici 10 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tabak Yükselticisi modelleri fiyatları, toptan Tabak Yükselticisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından kaliteli stand yükselticileri modelleri uygun açık büfe yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan teşhir standı yükselticisi satış listesi paslanmaz büfe yükseltici fiyatlarıyla yükseltici satıcısı kampanyalı

Tabak Yükselticisi

Satış fiyatı 401,47 TL
İndirim
Açıklama

Tabak Yükselticisi OZB-30180  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yükseltici 10 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tabak Yükselticisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Tabak Yükselticisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tabak Yükselticisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Tabak Yükselticisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.