Soğuk Oda İçin Malzeme Rafı Çeşitleri Üreticileri AYP-M0611436:Profesyonel endüstriyel soğuk oda istif malzeme rafı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından buzhane malzeme rafı fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi soğuk oda malzeme rafı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu paslanmaz istif rafı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Gıda istif rafıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından kaliteli soğuk oda malzeme rafları modelleri soğuk oda istif rafı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan 4 katlı gıda rafı satış listesi 4 katlı malzeme rafı fiyatlarıyla paslanmaz buzhane rafı satıcısı kampanyalı

Soğuk Oda İçin Malzeme Rafı

Satış fiyatı 13.402,51 TL
İndirim
Açıklama

Soğuk Oda İçin Malzeme Rafı AYP-M0611436

Endüstriyel Soğuk Oda İstif Rafı - Soğuk Oda Rafı

4 katlı soğuk oda istif rafı 36x91x183 ölçülerindedir
Soğuk oda rafının her bir katı maksimum 200 kg taşıyacak şekilde ve toplamda 800 Kg taşıyacak şekilde üretilmiştir
Standart dört katlı soğuk oda rafı ayakları ayarlanabilir plastik rotil ayaklıdır
Soğuk oda rafı –40 C ile +60 C sıcaklıkta kullanılabilir - Soğuk oda rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soğuk oda rafı taban bölmeleri abs plastik malzemeden üretilmiş olup antibakteriyeldir, kolayca çıkartılıp bulaşık makinasında yıkanabilir. Aynı şekilde birleşme aksamı, alt ve üst ayak bitimleri dayanıklı Nylon 6 hammadde den olup antibakteriyel özelliğe sahiptir - Soğuk oda rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Soğuk oda istif rafı soğuk odalar harici kullanıma da uygundur ve soğuk oda rafı imalatı HACCP ile Gıda normlarına uygun yapılmıştır -Malzeme istif rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kolay sökülüp takılan soğuk oda rafı plastik köşe aparatı ile 90 derecelik köşe dönüş yapabilmektedir

Dört katlı malzeme rafıyla ilgililer: soğuk oda rafı - paslanmaz soğuk oda rafı - nikelajlı soğuk oda rafı - 4 katlı paslanmaz istif rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soğuk Oda Rafı AYP-M0611436: Soğuk oda rafları bölümündeki bu paslanmaz çelik 304 kalite istif rafı özellikle soğuk odalarda kullanmak için üretimi yapılmış bir soğuk oda malzeme rafıdır. Soğuk oda rafı kolay sökülüp takılır. Alüminyum soğuk oda rafı haricinde paslanmaz soğuk oda rafı nikelajlı soğuk oda rafı boyalı soğuk oda rafı çeşitleri vardır. Malzeme istif rafı satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.