Köpüklü Ayran Pınarı Çeşitleri Üreticileri EMP.AYR.40-P: Köpüklü ayran pınarı lokantalarda, kafelerde, yemekhanelerde köpüklü ayran hazırlamakta kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir köpüklü ayran pınarıdır. Köpüklü ayran pınarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu köpüklü ayran pınarı haricinde diğer ayran pınarı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Köpüklü ayran pınarı proje@mutfakmalzemeleri.com
Köpüklü Ayran Pınarı:Köpüklü ayran pınarı lokantalarda,kafelerde,yemekhanelerde köpüklü ayran hazırlamakta kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir köpüklü ayran pınarıdır - Köpüklü ayran pınarı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 2370749

Köpüklü Ayran Pınarı

Satış fiyatı 52.039,68 TL
İndirim
Açıklama

Köpüklü Ayran Pınarı EMP.AYR.40-P

 * 220 V / 50 Hz - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 200 Watt

 * 40 litre kapasiteli - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kazan temizlik ve tahliye vanası

 * Bardak doldurma musluğu ve alt süzgeci - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Köpüklü veya  köpüksüz ayran doldurma seçeneği

 * İç aydınlatmalı - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gövde renk seçenekleri veya reklam & marka kaplama opsiyonu

 * Ebatlar; 600x600x1350 mm - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 70 kg

 * Net m3; 0.5 - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite cm; 40

Köpüklü Ayran Pınarı EMP.AYR.40-P Köpüklü ayran pınarı lokantalarda, kafelerde, yemekhanelerde köpüklü ayran hazırlamakta kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir köpüklü ayran pınarıdır. Köpüklü ayran pınarı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu köpüklü ayran pınarı haricinde diğer ayran pınarı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Köpüklü ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz