Kare Sunum Tabağı Yükseltici A 582 02: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel kare sunum tabağı yükseltici modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından kare sunum tabağı yükseltici fiyatları ekonomiktir İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel kare sunum tabağı yükseltici modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından kare sunum tabağı yükseltici fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli kare sunum tabağı yükselticileri modelleri uygun sunum tabağı yükseltici fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kare sunum yükseltici satış listesi kare sunum yükseltici fiyatlarıyla kare sunum tabağı yükseltici satıcısı kampanyalı

Kare Sunum Tabağı Yükseltici

Satış fiyatı 1.027,23 TL
İndirim
Açıklama

Kare Sunum Tabağı Yükseltici A 582 02

 * Ölçüler: 15,5*18*7,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 6 mm

 * Yükseklik: 7,5 cm

 * Ağırlık: 0,39 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseltici silikonlu stand

 * Demir tel gövde

 * Siyah termo plastik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kare Sunum Tabağı Yükseltici A 582 02: Kare sunum tabağı yükseltici satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.