Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu UGR-USM 10+10 S/A: Fuarlarda kantin ve büfelerde soğuk meyve suyu, şerbet, ayran servisinde kullanılan 2 hazneli meyve suyu ve ayran soğutucudur - Meyve suyu ve ayran soğutucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi meyve suyu ve ayran soğutucu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla meyve suyu soğutucu toptan fiyat listesi ayran soğutucu makine teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu

Satış fiyatı 37.482,06 TL
İndirim
Açıklama

Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu UGR-USM 10+10 S/A

* Genişlik: 36 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 50 cm
* Yükseklik: 58 cm
* İklim sınıfı: 4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R134a
* Sıcaklık aralığı: +5/+10 °C
* Ağırlık: 30/32 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
* Yüksek ve düşük kıvamlı içecekler için çeşitli hacim seçenekleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Marka uygulaması yapılabilen şeffaf hazne
* Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapılabilmesine imkan verecek şekilde ayrılabilen parçalar

Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu UGR-USM 10+10 S/A: Şerbet ayran içecek soğutucularından bu çift hazneli meyve suyu ve ayran soğutucusu içecekleriniz için mükemmel teşhir imkanı sağlar - Meyve suyu ve ayran soğutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz