Portakal Suyu Şurubu Buzlu Şerbetliklerde Kullanım İçin AMŞ15:Portakal aromalı profesyonel buzlu şerbetlik konsantresi fiyatları karlı buzlu şerbetliklerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik buzlaş makinesi konsantresi modelleri buz parçacıklı frozen meyve suyu makineleri için endüstriyel buzlu şerbetlik konsantresi teknik şartnamesi portakallı granita yapımında kullanılan portakal aromalı buzlu şerbetlik şurubu fiyatı özellikleri buz parçalı buzlu şerbetlik konsantresi nasıl karıştırılır ayarı nasıl yapılır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli portakal aromalı buzlu şerbetlik konsantreleri modelleri açık büfelerde soğuk şerbet vermeye en uygun buzlaş makinesi konsantresi toptan karlamaç makinası konsantresi satış listesi buzlu şerbetlik konsantresi fiyatlarıyla buzlu

Portakal Suyu Şurubu Buzlu Şerbetliklerde Kullanım İçin

Satış fiyatı 1.963,58 TL
İndirim
Açıklama

Portakal Suyu Şurubu Buzlu Şerbetliklerde Kullanım İçin AMŞ15

Buzlu İçecek Makinası İçin Portakal Aromalı Meyve Suyu Şurubu

Bu portakal aroması içeren meyva suyu şurubu konsantresi; buzlaş makinalarında / granita meyve suyu makinesinde / ice slush makinelerinde karlamaç hale getirerek servis edilmek için hazırlanmıştır - Portakal aromalı granita buzlaş makinası frozen meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu meyve suyu konsantresi yoğunlaştırılmış sıvı şurup şeklindedir
1 ölçek meyve suyu şurubuna 9 ölçek su ilave edilerek içime/karlı buzlu şerbetlik makinasında kullanılacak hale getirilir
Meyve suyu aromalı konsantreyi granita buzlaş makinasında kullanacaksanız, 1 e 9 karışım esnasında 1 litrede süt ilave etmeniz halinde daha lezzetli ve kıvamlı bir granita buzlaş içeceği elde edebilirsiniz. Süt karıştırmanız şart olmayıp ürünün lezzeti zaten tamdır
Soğuk olarak her türlü meyve suyu makinesinde kullanmaya; şerbetlik, meyva suyu soğutucusu, karlı içecek makinesi için kullanımına uygundur - Portakal aromalı granita buzlaş makinası frozen meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Dilerseniz buzdolabında soğutulduktan sonra doğrudan bardakla içilerek de tüketilebilir

Ayrıca pasta ve dondurma sosu olarak; sulandırmadan da kullanılabilir
Konsantre meyve suyu aromalı içecek olduğundan çökme yapabilir, içmeden önce kesinlikle çalkalayınız
Depolama esnasında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz - Portakal aromalı granita buzlaş makinası frozen meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Soğuk olarak içmek için üretimi yapılmıştır, doğrudan güneş ışığından koruyunuz..

Hazır meyve suyu şurubu konsantreleri 5 litrelik bidonlarda ambalajlıdır.
DİKKAT: Buzlu şerbetlik mevye suyu konsantreleri özel üretim olup 100 bidondan aşağı satılmamaktadır
Satın alma yaptığınızda; dilerseniz 100 bidonluk buzlaş makinası konsantresi siparişiniz 50'şer bidonluk 2 çeşit meyve suyu şurubu konsantresi harmanlanarak teslim edilebilir.

Ayrıca bu ürünü soğutarak satış imkanını veren şerbetlikler, buzlaşmasını sağlayarak koyu kıvamlı buzlu içecek haline getiren karlı buzlu frozen meyve suyu makinası satın almak için; sol taraftaki bağlantı seçeneklerinden Şerbetlikler, Ayranlıklar bölümünü tıklayınız veya arayınız - Portakal aromalı granita buzlaş makinası frozen meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı yapılan diğer meyve suyu aromalı konsantre çeşitleri; Ahududulu Üzümlü Çilekli Kavunlu Portakallı Elmalı Kayısılı Şeftalili Böğürtlenli Muzlu Egzotik Mevyalı Kivili Limonlu Karadutlu Vişneli Narlı Ananas aromalı içecek konsantreleri şeklinde sunulmaktadır.

Portakal Suyu Şurubu Buzlu Şerbetliklerde Kullanım İçin AMŞ15:Sıkma portakal lezzetinde portakal aroması içeren, elde sıkılmış portakal suyu kadar lezzetli bu konsantire portakal suyu şurubu karlı buzlu şerbetlik makinalarında karlaştırılarak hazırlanınca müşterileriniz çok sevecek.... Karlı buzlu makinalarında hazırlanan minik minik buz toplu, buzlaşmış portakal suyunun tadına doyum olmaz - Portakal aromalı granita buzlaş makinası frozen meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.