Buz Kırıcılı Milkshake Smoothie Bar Blenderi VORTEX: Barlarda kullanılan profesyonel endüstriyel buz kırıcılı set üstü blender modellerindendir. Buz kırma fonksiyonlu bar blenderinin üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Kavanozunun ve kapağının sökülmesi takılması teknik kullanım şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buz kırıcılı blender fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu milkshake blenderinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap otel tipi smoothie blenderinin kullanımı temizlenmesi sürahisini sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Meyve suyu vitamin barları için buz kırıcılı blenderlerle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli buz kırıcılı bar blenderleri modelleri milkshake smoothie yapmaya uygun buz kırma fonksiyonlu blender fabrikası üreticisinden toptan vortex buz kırıcılı kafe bar blenderi satış fiyatları listesi buz kırıcılı endüstriyel  bar blend

Buz Kırıcılı Milkshake Smoothie Bar Blenderi

Satış fiyatı 8.316,00 TL
İndirim
Açıklama

Buz Kırıcılı Milkshake Smoothie Bar Blenderi VORTEX

* Günlük kullanım için uygun mekanik kontrol paneli - Buz kırıcılı blender satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dayanıklı polikarbon hazne
* Çelik bıçaklar - Buz kırıcılı blender satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ebat: 20x23x49 cm
* Güç: 1500 W – 220 V/50 Hz. - Buz kırıcılı blender satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne kapasitesi: 2 lt
* Buz kırma süresi: 10 sn. - Buz kırıcılı blender satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buz Kırıcılı Milkshake Smoothie Bar Blenderi VORTEX: Bar blender bar ekipmanlarından bu hazne kapasitesi 2 litre olan 10 sn.de buz kırabilen çelik bıçaklı buz kırıcılı blender dayanıklı polikarbon haznesiyle son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür - Buz kırıcılı blender satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.