Havalandırma Yangın Söndürme Sistemi 9A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz yangın söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk havalandırma yangın söndürme sisteminin imalatı 9 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 6 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel havalandırma yangın söndürme sistemi üretimi ve montajını da yapıyoruz - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli havalandırma yangın söndürme sistemi modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Havalandırma Yangın Söndürme Sistemi

Satış fiyatı 45.769,35 TL
İndirim
Açıklama

Havalandırma Yangın Söndürme Sistemi 9A3GL

- Havalandırma yangın söndürme sistemi endüstriyel mutfaklardaki mutfak davlumbazlarında oluşabilecek olası yangını otomatik söndürme sistemidir - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Toplamda en fazla 9 akışla (yangın söndürme kimyasalı püskürtme başlığı) çalışabilen havalandırma yangın söndürme sistemi modelidir
- Yangın esnasında yangın sıcaklığının algılanmasıyla tam otomatik olarak çalışan veya ihtiyaç halinde elle çalıştırılabilen havalandırma yangın söndürme sistemidir - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sisteminin 3 galonluk yangın söndürme tüpü vardır
- Mutfak davlumbaz kanalı için 2 püskürtme nozulu, davlumbaz havalandırma bacası için 1 nozul ve davlumbaz altındaki cihazlar, ocaklar, fritözler için 6 püskürtme nozulu olmak üzere toplamda 9 nozulludur - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sistemi ortalama 70 santime 370 santimlik davlumbaza göredir
- Fotoğrafta görülen havalandırma yangın söndürme sistemi resmi temsili olarak konulmuş olup (1 davlumbaz 3 cihaz için) fikir edinmeniz açısındandır, dikkate almayınız - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sistemi yangın çıkarma tehlikesi olan; elektrikle ve gazla çalışan bütün makinalardaki yangını söndürmede etkilidir

Bu havalandırma yangın söndürme sistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşturulmuştur; - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sistemi söndürme kimyasalının depolandığı ana tank (yangın söndürme tüpü)
- Yangın söndürme tüpündeki kimyasalı yangın mahalline nakleden boru tesisatı - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Alev almış cihazlara; yangına kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları ile muhtemel alev alabilecek bölgelere kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları
- Muhtemel yangını algılama sensörü - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sistemini elle çalıştırabilmek için acil elle yangın söndürücü boşaltma mekanizması

- Bu havalandırma yangın söndürme sistemi yerli malı yangın söndürme sistemi olup, Türkiye'de % 100 Türk Mühendislerince tasarlanıp, üretilmiştir - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sisteminin montajı kolay olup, kurulmasından sonra elinize ayağınıza dolaşmaz, fazla yer gereksinimi yoktur
- İstanbul için; havalandırma yangın söndürme sisteminin fiyatına montaj dahil olup montaj süresi; ödeme ve siparişin alınmasını takip eden en geç 1-3 hafta arasındadır - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Havalandırma yangın söndürme sistemi diğer şehirlere ve yurt dışı ihracatlarına yapılacak montajlarında; yol, iaşe, konaklama ve montaj bedeli alınacaktır
- Havalandırma yangın söndürme sistemlerinde söndürme sistemi olarak kullanılan bu profesyonel havalandırma yangın söndürme sistemi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel havalandırma yangın söndürme sistemi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; havalandırma yangın söndürme sistemi gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir) - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Havalandırma Yangın Söndürme Sistemi 9A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz yangın söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk havalandırma yangın söndürme sisteminin imalatı 9 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 6 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel havalandırma yangın söndürme sistemi üretimi ve montajını da yapıyoruz - Havalandırma yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.