Evye Bataryası Çeşitleri Üreticileri 13.01.300 : Fabrika mutfakları için profesyonel sanayi tipi evye bataryası fiyatları bulaşıkhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik bulaşık evyesi bataryası modelleri için endüstriyel evye bataryası yedek parçası suya tepsi tabak basmada kullanılan sıcak soğuk evye bataryası fiyatı özellikleri tamiri paslanmaz çelik evye bataryası bakımı temizliği nasıl yapılır kuğu tipi banyo musluğu fabrikası inox krom evye bataryası nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kuğu tipi evye bataryaları modelleri paslanmaz mutfak tezgahlarına en uygun evye bataryası toptan kuğu boyunlu evye bataryası satış listesi sıcak soğuk evye bataryası fiyatlarıyla aç kapa evye bataryası musluğu çeşmesi satıcısı

Evye Bataryası

Satış fiyatı 1.404,00 TL
İndirim
Açıklama

Evye Bataryası 13.01.300

 * Evye bataryasının imalatı sarı döküm üzeri kromajla kaplanarak yapılmıştır - Sanayi tipi mutfak evyesi bataryası imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sıcak soğuk kolay açma-kapama sistemli endüstriyel evye musluğudur

 * Evye bataryasının aç kapa sistemindeki kartuşu uzun ömürlüdür - Sanayi tipi mutfak evyesi bataryası üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuğu boyunlu evye bataryasının çeşmesi sağa sola çevrilerek kullanılabilir

Evye Bataryası 13.01.300:Endüstriyel el yıkama evyesi muslukları bulaşıkhane tipi kuğu boynu çeşmeleri modellerinden aç-kapa sistemli evye bataryasının üretimi profesyonel sanayi tipi evye bataryaları fabrikası imalatı kaliteli çevrilebilen kuğu boyunlu evye musluğu olup bulaşıkhane musluğu endüstriyel tip mutfak musluk sanayi tipi sıcak soğuk el yıkama çeşmesi olarak kullanılmaktadır - Sanayi tipi kuğu evye bataryası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz