Yumurta Pişirme Tavası OZB-302
Özellikleri / Malzemesi Yumurta Tavası 16x3 ölçülerinde ve 440 gr kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Yumurta Pişirme Tavası modelleri fiyatları, toptan Yumurta Tavası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yumurta Pişirme Tavası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yumurta Pişirme Tavası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yumurta Pişirme Tavası Kullanışlı

Yumurta Pişirme Tavası

Satış fiyatı 600,10 TL
İndirim
Açıklama

Yumurta Pişirme Tavası OZB-302  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yumurta Tavası 16x3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 16 cm

Derinlik: 3 cm

Kapasite: 440 gr

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yumurta Pişirme Tavası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yumurta Pişirme Tavası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yumurta Pişirme Tavası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yumurta Pişirme Tavası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.