Şoklama Odası İmalatçısı SO99: Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan endüstriyel şoklama odaları, buzhaneler, soğuk hava depoları kategorisindeki en ekonomik ve ucuz fiyatlı bu 2 metrekarelik soğuk oda son derece kaliteli malzemeler ve titiz işçilikle üretilmiştir. Şoklama odası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli şoklama odaları modelleri et sebze şoklama odası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan mezbaha yemekhane şoklama odası satış listesi sanayi tipi endüstriyel şoklama odası fiyatlarıyla şoklama odası satıcısı kampanyalı

Şoklama Odası

Satış fiyatı 2.163.642,30 TL
İndirim
Açıklama

Şoklama Odası SO99

- Duvar yüzeyi; 36 m2 - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Tavan yüzeyi; 9 m2
 - Zemin yüzeyi; 9 m2 - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Oda hacmi; 27 m3
 - Duvar-tavan malzemesi; poly - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Panel kalınlığı; 15 cm
 - Zemin malzemesi; styropor - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - İthal menteşeli kapı ölçüleri; 90x190 cm
 - Oda içi maksimum -40 C - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Panel / kapı özellikleri;
 - Soğuk oda panel ve kapıları 0,50 mm/0,50 mm kalınlığında B2 yanmaz sınıfında RAL9002 elektrostatik boyalı, özel form verilmiş galvaniz, crn-i sacdan, 40-42 kg/ m3 dansite poliüretan enjekte edilerek imal edilmektedir.
 - Kapılar ısı yalıtımlı olup RAL9002, crn-i olarak imal edilmekte, menteşe ve kilitler ithal olup içerden açılabilen emniyet mekanizması mevcuttur.
 - Hava perdesi 1 adet PVC / CRN-İ; 250x0,50 mm - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Soğuk oda basınç ventili 1 adet; 200 mm
 - Soğuk oda kapı güvenlik alarmı 1 adet; 110x110x70 cm - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Soğutma kapasitesi; -25/-40
 - Soğutma kapasitesi Watt; 23400 - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Motor gücü; 20,00 hp
 - Max. soğutma hacmi; 25,00 m3 - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Kompresör tipi; yarı hermetik
 - Enerji; 380 V - Şoklama odası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Kullanılan soğutucu gaz; R404A 

Elektrik kumanda panosu üzerinde motor koruma termiği mevcuttur
Şoklama odalarımız CE kalite belgesine sahiptir - Lokanta, restaurant, otel, pizzacı, pastane, hastane, askeriye, endüstriyel yemekhaneler ve diğer soğuk saklama ihtiyaçları için şoklama odası satış montaj kurulum telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dikkat: Fotoğraftaki şoklama odası temsili olarak fikir edinmeniz için konulmuştur. Kurulacak şoklama odası fotoğrafları ölçülere göre değişik olacaktır.

Şoklama odalarının soğutma ekipmanlarında kullanılan markalar piyasanın en kaliteli ve ünlü markaları olup stok durumumuza göre; ekovatlar Fransız Tecumseh, Aspera/Danfoss veya Copeland, soğutucular Azak, Kontherm veya Fritherm, elektrik panoları Siemens, Telemechanique, Ls, Eliwell ve Dixell, fanlar Pts, Ebm, Ziehl-Abegg, yan elemanlar Danfoss, Gvn, Castel ve benzeri markalardan oluşmuştur. Kesin siparişlerinizde şoklama odası teknik spesifikasyonları e-postayla gönderilebilir - Lokanta, restaurant, otel, pizzacı, pastane, hastane, askeriye, endüstriyel yemekhaneler ve diğer soğuk saklama ihtiyaçları için şoklama odası satış montaj kurulum telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ücretsiz ilk montajı, kurması ve kullanım izahı olan endüstriyel şoklama odası 2 yıl garantili olup, endüstriyel şoklama odalarının yedek parçaları (ekovatı,fan motoru,ekspeyşın valfi,soğutucu gazı,kompresörü,elektronik beyni,mekanik timeri v.b. endüstriyel şoklama odası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel şoklama odası parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şoklama odasının garanti dışında arızaya sebebiyet vermemesi için; dış ortamda çalışan kondanser grubunun her ay kontrol edilmesi ve en geç 2 ayda bir kondanser temizliğinin yapılması şarttır. Teknik destek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca elinizde böyle bir endüstriyel şoklama odanız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli endüstriyel şoklama odası tamircilerinden oluşan teknik servisimize endüstriyel şoklama odalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi endüstriyel soğuk oda tamiri-buzhane tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel şoklama odalarıyla ilgililer:endüstriyel şoklama odası,buzhane,soğuk hava deposu,soğuk oda,soğukoda tamiri,sanayi tipi soğuk oda,buzhane imalatı,soğuk hava depoları,soğuk oda fiyatları,soğuk oda kurulumu, - Endüstriyel soğuk oda satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otel, askeriye, restaurant, yemekhane tipi endüstriyel şoklama odası-buzhaneyi kredi kartlarına taksitli 12 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Otel, askeriye, restaurant, lokanta için endüstriyel soğuk oda-buzhane Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Broşür halindeki toplu şoklama odaları ve buzhaneleri pdf dosyası halinde

ENDÜSTRİYEL SOĞUK ODA KATALOĞU-SANAYİ TİPİ BUZHANE BROŞÜRÜ

adresinden indirebilirsiniz

ŞOKLAMA ODASI:Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan endüstriyel şoklama odası,buzhaneler, soğuk odalar, soğuk hava depoları kategorisindeki en ekonomik ve ucuz fiyatlı bu 2 metrekarelik soğuk oda son derece kaliteli malzemeler ve titiz işçilikle üretilmiştir. Bu şoklama odası da bütün ürünlerimiz gibi 2 yıl garantilidir - Restaurantlarda otellerde lokantalarda askeriyelerde ve yemekhanelerde kullanmak için şoklama odası-buzhane satış ve kurulum telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

alt

ŞOKLAMA ODASI-SOĞUK ODA-BUZHANE Montaj Satış ve Kurulum Telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.