Silverinox Çay Makinesi ISI-1904:Bürolar için profesyonel silverinox çay makinesi fiyatları yemekhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik silverinox çay makinesi modelleri çay demlemek için endüstriyel silverinox çay makinesi teknik şartnamesi kafelerde kullanılan çay makinesi fiyatı özellikleri silverinox çay makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli silverinox çay makinesi modelleri en uygun silverinox çay makinesi toptan silverinox çay makinesi satış listesi indirimli silverinox çay makinesi fiyatlarıyla silverinox çay makinesi satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı silverinox ça

Silverinox Çay Makinesi

Satış fiyatı 3.062,40 TL
İndirim
Açıklama

Silverinox Çay Makinesi ISI-1904

* 60 bardak kapasiteli 7 lt - Silverinox çay makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 kalite 18/8 krom çelikten imal edilmiştir
* 24 saat sıcak su ve taze çay
* 304 paslanmaz tüp rezistans kullanılmıştır
* Metal sapları ile taşımada kolaylık sağlar - Silverinox çay makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Üründe çay ve su seviyesini gösteren metal borular vardır
* Termostat kontrolü ile enerji tasarrufu sağlar
* 2 yıl garantilidir
* Ölçüler: 28x28x43 cm - Silverinox çay makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 900 W.
* Ağırlık: 2,75 kg

Silverinox Çay Makinesi ISI-1904:24 saat sıcak su ve çay alabilme imkanı sağlayan bu profesyonel 60 bardak kapasiteli Silverinox marka termostat kontrollü çay makinesi 304 kalite paslanmaz krom çelikten imal edilmiştir - Silverinox çay makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.