Ekmek Taşıma Kasası Çeşitleri Üreticileri EKKA80:Fırınlar için profesyonel ekmek taşıma kasası modellerindendir. Üretimi kaliteli polietilenden yapılan ekmek taşıma sepeti fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı ekmek istifleme kasası fiyatı özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ekmek üretimi yapan işletmelerde kullanılan delikli ekmek dağıtım kasası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir üst üste istiflenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi hijyenik bir şekilde ekmek taşınması son derece kolaydır. Ekmek taşıma kasasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ekmek kasaları modelleri hijyenik bir şekilde ekmek taşımaya en uygun delikli ekmek kasası fabrikası üreticisinden toptan ekmek taşıma sepeti satış listesi ekmek sepeti ucuz fiyatlarıyla satışı

Ekmek Taşıma Kasası

Satış fiyatı 778,34 TL
İndirim
Açıklama

Ekmek Taşıma Kasası EKKA80

 * Dış ölçüleri: 425x655x390 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İç ölçüleri: 395x635x380 mm

 * Ağırlık 2900 gr Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şekil özellikleri: Altı kapalı, yanları delikli, sapı açık

 * Konik üründür, iç içe sevk edilebilir veya stoklanabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 *Hammadde: YPPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) malzeme

Ekmek Kasası EKKA80: Ekmek kasaları fırın ekmek taşıma tekneleri pastane ekmek taşıma sepetleri çeşitlerinden 42,5x65,5x39 cm ölçülerinde 2,9 kg ağırlığında 2. kalite ekmek kasasının imalatı profesyonel üretimi kaliteli yüksek yoğunluklu polietilen malzemelerle yapılmış kullanışlı ekmek taşıma kasası modelidir. Bu fırın ekmek kasası satışı haricinde farklı ölçülerde, farklı modellerde ve farklı renklerde ekmek satışı sepeti satışı da yapmaktayız - Ekmek taşıma kasası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.