Yuvarlak Minyon Kase OZB-3804
Özellikleri / Malzemesi Yuvarlak Minyon Kase 9 cm ebadında, 2,50 cm derinliğinde ve 140 gr olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Yuvarlak Minyon Kase modelleri fiyatları, toptan Yuvarlak Minyon Kase çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yuvarlak Minyon Kase Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yuvarlak Minyon Kase Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yuvarlak Minyon Kase Kullanışlı ekonom

Yuvarlak Minyon Kase

Satış fiyatı 159,38 TL
İndirim
Açıklama

Yuvarlak Minyon Kase OZB-3804  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuvarlak Minyon Kase Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 9 cm

Derinlik: 2,50 cm

Kapasite: 140 gr

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yuvarlak Minyon Kase fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yuvarlak Minyon Kase modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yuvarlak Minyon Kase fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yuvarlak Minyon Kase alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.