Yemek Tabağı No1 OZB-3834
Özellikleri / Malzemesi Yemek Tabağı 13 cm ölçüsünde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Yemek Tabağı No:1 modelleri fiyatları, toptan Yemek Tabağı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yemek Tabağı No1 Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yemek Tabağı No:1 Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yemek Tabağı No:1 Kullanışlı ekonomik endüstr

Yemek Tabağı No1

Satış fiyatı 164,22 TL
İndirim
Açıklama

Yemek Tabağı No1 OZB-3834  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemek Tabağı No:1 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 13 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yemek Tabağı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yemek Tabağı No:1 modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yemek Tabağı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yemek Tabağı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.