Dondurma Kaşıklığı OZB-6002
Özellikleri / Malzemesi Dondurma Kaşıklığı 12x9 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Dondurma Kaşığı kabı modelleri fiyatları, toptan Dondurma Kaşıklığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Dondurma Kaşıklığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Dondurma Kaşıklığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Dondurma Kaşıklığı Kullanışlı ekonomik end

Dondurma Kaşıklığı

Satış fiyatı 304,26 TL
İndirim
Açıklama

Dondurma Kaşıklığı OZB-6002  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dondurma Kaşıklığı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 12 cm

Derinlik: 9 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Dondurma Kaşıklığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Dondurma Kaşıklığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Dondurma Kaşıklığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Dondurma Kaşıklığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.