Büyük Dondurma Kasesi OZB-6104
Özellikleri / Malzemesi dondurma servis kasesi 12,6 cm ölçüsünde No:4 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli gıda temasına uygun paslanmaz malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Büyük Dondurma Kasesi modelleri fiyatları, toptan Dondurma Kasesi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Büyük Dondurma Kasesi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Dondurma Kasesi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Dondurma Kasesi Kullanışlı eko

Büyük Dondurma Kasesi

Satış fiyatı 338,08 TL
İndirim
Açıklama

Büyük Dondurma Kasesi OZB-6104  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dondurmalık No:4

Ebat: 12,6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Dondurma Kasesi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Dondurma Kasesi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Dondurma Kasesi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Dondurma Kasesi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.