Meze Küveti No4 OZB-4404
Özellikleri / Malzemesi Meze Küveti 25x40 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No:4 modelleri fiyatları, toptan Meze Küveti No:4 çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No4 Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Meze Küveti No:4 Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Meze Küveti No:4 Kullanışlı ekonomik endüstriye

Meze Küveti No4

Satış fiyatı 346,53 TL
İndirim
Açıklama

Meze Küveti No4 OZB-4404  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Meze Küveti No:4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 25x40 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Meze Küveti No:4 fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Meze Küveti No:4 modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Meze Küveti No:4 fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Meze Küveti No:4 alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.