Meze Küveti No3 OZB-4403
Özellikleri / Malzemesi Meze Küveti 22x34 cm ölçüsünde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No:3 modelleri fiyatları, toptan Meze Küveti No:3 çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Meze Küveti No3 Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Meze Küveti No:3 Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Meze Küveti No:3 Kullanışlı ekonomik endüstriye

Meze Küveti No3

Satış fiyatı 316,95 TL
İndirim
Açıklama

Meze Küveti No3 OZB-4403  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Meze Küveti No:3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 22x34 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Meze Küveti No:3 fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Meze Küveti No:3 modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Meze Küveti No:3 fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Meze Küveti No:3 alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.