Kumpir Pişirme Fırını EMP.KFG.030:Endüstriyel pişiriciler kumpir fırınlarından olan bu kumpircilerin meşhur Ortaköy kumpirinin patatesini pişirmekte kullandığı kumpir pişirme fırını gazlı model olup 3 çekmecelidir - Kumpir pişirme fırını proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kumpir pişirme fırınları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759

Kumpir Pişirme Fırını

Satış fiyatı 45.183,60 TL
İndirim
Açıklama

Kumpir Pişirme Fırını EMP.KFG.030

Gazlı Kumpir Fırını - Üç Çekmeceli

 - Ebatlar; 500x700x1200 mm - Kumpir pişirme fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 73 kg

 - Net m3; 0.42 - Kumpir pişirme fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Güç kw; 4.9

 - Kapasite adet/saat; 36-45 - Kumpir pişirme fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - LPG ve NG ile çalışabilme özelliği

 - Her çekmece için ayrı brulör - Kumpir pişirme fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Çift izolasyonlu gövde

 - Emniyet ventili ve piezo çakmak ile kontrol - Kumpir pişirme fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Paslanmaz çelik çekmeceler

Kumpir Pişirme Fırını EMP.KFG.030:Endüstriyel pişiriciler kumpir fırınlarından olan bu kumpircilerin meşhur Ortaköy kumpirinin patatesini pişirmekte kullandığı kumpir pişirme fırını gazlı model olup 3 çekmecelidir - Kumpir pişirme fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.