3 Gözlü Kumpir Fırını Çeşitleri Üreticileri AKFE3: Közde pişmiş lezzetinde iri patatesleri pişirmek için profesyonel endüstriyel tip kumpir pişirme fırını modellerindendir. 220 voltluk elektrikle çalışan kumpir fırının üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Isıtıcı rezistansının ısı ayar termostatının sökülmesi takılması teknik değiştirme şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi kumpir fırını fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 3 raflı elektrikli kumpir patates fırınlarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir çekmecesi nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap üç gözlü patates közleme fırınının kullanımı temizlenmesi çekmecesini ısıtıcısını sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 3 çekmeceli kumpir fırınıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, közlenmiş patates fırını fabrikasından cevaplanacaktır
İmalatçısından kaliteli kumpir patates fırınları modelleri közde pişmiş tadında kumpir patates yapmaya uygun elektrikli kumpir fırını fabrikası üreticisinden toptan 3 çekmeceli kumpir yapma fırını satış fiyatları listesi termostatlı patates kumpir pişiri

3 Gözlü Kumpir Fırını

Satış fiyatı 37.121,39 TL
İndirim
Açıklama

3 Gözlü Elektrikli Közde Patates Kumpir Pişirme Fırını AKFE3

Kumpir Fırını Eni 50 cm. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kumpir Fırını Derinliği 50 cm.
Kumpir Fırını Yüksekliği 125 cm. (Ayakla Baca Arası)
Kumpir Fırını Çekmece ölçüsü 34 cm. x 42 cm.
Kumpir Fırını Yaklaşık 30 - 45 Patates kapasiteli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kumpir Fırını Bacalı
Kumpir Fırını En üst kat pişmiş patatesleri bekletme kısımlı
Kumpir Fırını Termostat kumandasıyla ısı kontrolü
Kumpir Fırını 220 V. 50 Hz elektrikle çalışan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2 yıl garantili
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir Cihazınız Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis Çağırmak İçin Tıklayınız veya Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kumpir Patates Pişirme Fırınında hazırlayacağınız patateslerin tadına müşterileriniz doyamayacak. Ayrıca kumpir fırınında pişirdiğiniz patatesleri müşterilerinize sunana kadar sıcak sıcak taze olarak bekletecebileceğiniz bekletme bölümü de vardır. Gerçek bir kazanç kapısı; Arayınız... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İri patatesleri fırında közleyerek kumpir patates satma işi gayet karlı bir iş, ihtiyacınız olan sadece bu patates fırını ve kumpir garnitürlerini koyacağınız kaplarıyla bir garnitürlük; oda soğutmalı olması lazım. Kumpir patates işine girecekseniz ve kumpir makinalarına ihtiyacınız varsa Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.