Sürgü Camlı Muhafaza Dolabı UGR-UDD 300 SC R24: Dondurulmuş gıda ve içeceklerin muhafaza edilmesinde kullanılan sürgü cam kapaklı muhafaza dolabıdır - Sürgü camlı muhafaza dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel sürgü cam kapaklı dondurucu dolap modelleri kaliteli ekonomik sürgü camlı donuk muhafaza dolabı fiyatları sanayi tipi sürgü kapaklı muhafaza dolabı teknik şartnamesi uygun sürgü camlı muhafaza dolabı fiyatı özellikleri telefon 0212 2370749

Sürgü Camlı Muhafaza Dolabı

Satış fiyatı 40.561,29 TL
İndirim
Kampanyalı sürgü camlı muhafaza dolabı fiyatları endüstriyel tip sürgü camlı muhafaza dolabı indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı sürgü camlı muhafaza dolabı modelleri fabrikası telefon 0212 2370750
Kullananların tavsiyesi sürgü camlı muhafaza dolabı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla sürgü camlı muhafaza dolabı toptan fiyat listesi sürgü camlı muhafaza dolabı teknik şartnamesi telefon 0212 2370751
Açıklama

Sürgü Camlı Muhafaza Dolabı UGR-UDD 300 SC R24

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 101,4 cm
* Derinlik: 63,5 cm
* Yükseklik: 89,2 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 243 L
* Enerji tüketimi: 648 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 890x510x715 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 5
* Soğutucu gaz: R290
* Standart sepet: opsiyonel adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 56/70 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: düz sürme düz camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
* Bakım gerektirmeyen dahili kondenser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su tahliyesi
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit

Sürgü Camlı Muhafaza Dolabı UGR-UDD 300 SC R24: Endüstriyel market, yemekhane, aşevi derin dondurucularından olan bu sürgü camlı model dondurulmuş gıda muhafaza dolabı düz camlıdır - Sürgü camlı muhafaza dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.