Sürgü Camlı Derin Dondurucu Çeşitleri UGR-UDD 300 SCEBN R24: Marketlerde dondurulmuş paketli gıda ve paket dondurmaların teşhir ve satışında kullanılan sürgü camlı derin dondurucudur - Sürgü camlı derin dondurucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kampanyalı sürgü camlı derin dondurucu fiyatları endüstriyel sürgü camlı derin dondurucu indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı sürgü camlı derin dondurucu modelleri fabrikası uğur sürgü kapaklı dondurulmuş mantı börek dolabı telefon 0212 2370

Sürgü Camlı Derin Dondurucu

Satış fiyatı 49.467,73 TL
İndirim
Açıklama

Sürgü Camlı Derin Dondurucu UGR-UDD 300 SCEBN R24

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 103 cm
* Derinlik: 65 cm
* Yükseklik: 92/79,3 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 209 L
* Enerji tüketimi: 724,525 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 890x510x734/607 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 7
* Soğutucu gaz: R290
* Standart sepet: opsiyonel adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 62/76 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: plastik çerçeveli sürme camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler
* Plastik çerçevelerde 100 adet üstü siparişlerde istenilen renk seçeneği

Sürgü Camlı Derin Dondurucu UGR-UDD 300 SCEBN R24: Endüstriyel derin donduruculardan olan bu altında bulunan güçlü tekerlekleri sayesinde hareket ve taşıma kolaylığı sağlayan derin dondurucu sürgü camlıdır - Sürgü camlı derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.