Dikey Paketli Dondurulmuş Gıda Dolabı UGR-UDD 370 DTKL R23: Marketlerde paketli gıda reyonlarında, şarküterilerde donuk muhafaza edilmesi gereken paketli ürünlerin teşhir ve satışında kullanıma uygun dikey paketli dondurulmuş gıda dolabıdır - Dikey paketli dondurulmuş gıda dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel dikey soğutucu dolap modelleri kaliteli ekonomik paketli dondurulmuş gıda dolabı fiyatları sanayi tipi dikey derin dondurucu teknik şartnamesi uygun dikey paketli dondurulmuş gıda dolabı fiyatı özellikleri telefon 0212 2370749

Dikey Paketli Dondurulmuş Gıda Dolabı

Satış fiyatı 80.726,18 TL
İndirim
Açıklama

Dikey Paketli Dondurulmuş Gıda Dolabı UGR-UDD 370 DTKL R23

* Genişlik: 59,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 64 cm
* Yükseklik: 196,5 cm
* İç boyutlar GxDxY: 475x440x1550 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 4
* Soğutucu gaz: R290
* Sıcaklık aralığı: -15/-18 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Statik soğutma
* Ağırlık: 96/106 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Raf adedi: 6 adet
* Tür: dikey dondurulmuş gıda
* Daha yüksek ürün depolama kapasitesi sağlayan geniş raf aralığı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aydınlatmalı kanopi seçeneği

Dikey Paketli Dondurulmuş Gıda Dolabı UGR-UDD 370 DTKL R23: Dondurma ve paketli dondurulmuş gıdalar için mükemmel muhafaza ve sunum imkanı sağlayan bu dikey model paketli dondurulmuş gıda dolabı iç aydınlatması sayesinde ürün görünürlüğü sağlar - Dikey paketli dondurulmuş gıda dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.