Blok Kapaklı Dondurucu Üreticileri Fabrikası UGR-UDD 600 BK KRM R24: Meyve, sebze, et, tavuk ve dondurma muhafaza etmekte kullanılan blok kapaklı dondurucudur - Blok kapaklı dondurucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi blok kapaklı derin dondurucu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla blok kapaklı dondurucu dolap toptan fiyat listesi blok kapaklı dondurucu teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Blok Kapaklı Dondurucu

Satış fiyatı 84.410,17 TL
İndirim
Açıklama

Blok Kapaklı Dondurucu UGR-UDD 600 BK KRM R24

* Enerji sınıfı: E Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 205,5 cm
* Derinlik: 71,5 cm
* Yükseklik: 83,3 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 600 L
* Enerji tüketimi: 1788,50 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1935x510x682 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 5
* Soğutucu gaz: R404a
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 97,5/118,5 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Standart sepet sayısı: 3 adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: blok kapaklı dondurma dondurucusu
* Sebze ve et ürünlerini uzun süre taze tutabilmek için hızlı ve yüksek dondurma kapasitesi
* Bakım gerektirmeyen dahili kondenser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Entegre kilit mekanizmalı kapak tutacağı
* Marka uygulama ve değiştirme kolaylığı
* Sağlam gövde yapısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Blok Kapaklı Dondurucu UGR-UDD 600 BK KRM R24: Endüstriyel derin dondurucu modellerinden olan bu blok kapaklı model dondurucu -18/-23 °C sıcaklık aralığında çalışmaktadır - Blok kapaklı dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.