El İşlemeli Bakır Kahveci Tipi Çay Ocağı ABGÇK2000:Gazlı çay ocağının kazanı üzerindeki 2 katlı kaplamanın arasında bulunan izole malzemesiyle cihaz ısı kaybetmediğinden ve gaz yanış ayarını otomatik olarak ayarladığından çok hesaplı çok ekonomik bir ürün olarak imalatı yapılmıştır proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli çay kazanlarının elektrikli ve gazlı olanlarının bakır paslanmaz ve boyalı tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

El İşlemeli Bakır Kahveci Tipi Çay Ocağı

Satış fiyatı 32.581,55 TL
İndirim
Açıklama

El İşlemeli Bakır Kahveci Tipi Çay Ocağı ABGÇK2000

 * Bakır işlemeli kaplama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Yandan kahve gözlü
 * Çift cidarlı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Cidarlar arası izolasyonlu
 * LPG veya doğalgazla çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Az yakar, yakıtta cimridir  
 * Yanma esnasında ısıyı suya daha rahat iletmesi için özel tertibatlıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Kesenizin dostudur
 * Bu sitedeki bütün ürünler gibi 2 yıl garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

El İşlemeli Bakır Kahveci Tipi Çay Ocağı ABGÇK2000:Yemekhanelerde yurtlarda ofislerde fabrika mutfaklarında yoğun çay tüketimi olan yerlerde kullanılan bakır işlemeli model kahveci tipi çay ocağıdır - El işlemeli bakır kahveci tipi çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.