Bakır Çay Ocağı Kazanı ABGÇK400:Kaplamasındaki Bakırın üzerindeki nostaljik desenleri ve motifleriyle bulunduğu yerlerde şık ve hoş durur - El işi desenli bakır çay ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

El İşi Desenli Bakır Çay Ocağı

Satış fiyatı 25.346,34 TL
İndirim
Açıklama

El İşi Desenli Bakır Çay Ocağı ABGÇK400

 * Bakır işlemeli kaplama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yandan kahve gözlü

 * Otomatik su seviye kontrolü

 * LPG veya doğalgazla çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Az yakar, yakıtta cimridir

 * Yanma esnasında ısıyı suya daha rahat iletmesi için özel tertibatlıdır

 * Kesenizin dostudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu sitedeki bütün ürünler gibi 2 yıl garantilidir

 * 400 bardak kapasiteli

 * Böyle bir çay kazanınız varsa tamiri bakımı servisi veya doğalgaz dönüşümü için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

El İşi Desenli Bakır Çay Ocağı ABGÇK400:Isı tasarrufuyla ödediğiniz parayı çok kısa sürede çıkartarak, cihazın ücretini amorti edebileceksiniz. İçerisindeki suyu çok çabuk ısıtacağından çay servisiniz hızlanacak, vakit kaybetmeyeceksiniz - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.