Kahve Otomatı Bardağı Çeşitleri Üreticileri 6 OZ BARDAK: Otomatik kahve veren makinalar için profesyonel kahve otomatı bardağı fiyatları sıcak içeceklerle kullanıma uygun kaliteli ekonomik kahve otomatı bardağı modelleri tek kullanımlık çay kahve servisi için endüstriyel kahve otomatı bardağı teknik şartnamesi çay-kahve makinaları için plastik kahve otomatı bardağı fabrikası sıcak sahlep kahve satışında kullanılan kahve otomatı bardağı fiyatı özellikleri Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli plastik kahve otomatı bardakları modelleri makinadan sıcak çay kahve almaya en uygun kahve otomatı bardağı toptan sıcak kahve otomatı bardağı satış listesi kahve otomatı bardağı fiyatlarıyla kahve otomatı sıcak kahve bardağı sa

Kahve Otomatı Bardağı

Satış fiyatı 4.714,43 TL
İndirim
Açıklama

Kahve Otomatı Bardağı 6 OZ BARDAK

 * Kahve otomatı bardağının üretimi sıcak içeceklere dayanıklı kaliteli plastik malzemeden yapılmıştır - Kahve otomatı bardağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Otomatik kahve makineleriyle tam uyumludur

 * Kahve otomatı plastik bardağının kapasitesi 6 oz olup cc olarak 180 cc hacmi vardır - Kahve otomatı bardağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yüksekliği 7.5 cm olan kahve otomatı bardağının üst çapı 7 cm.dir

 * Kahve otomatı plastik bardağı haricinde kağıt kahve otomatı bardağı karton kahve makinesi bardağı kapaklı kahve bardaklarının da satışını yapıyoruz - Kahve otomatı bardağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kahve Otomatı Bardağı 6 OZ BARDAK: Kahve makinası bardakları sıcak içecek bardakları kahve otomatı bardakları modellerinden 6 ozluk kahve otomatı bardağının imalatı profesyonel kahve otomatı bardakları fabrikası üretimi sıcak içeceklerle kullanıma uygun kaliteli plastikten üretilmiş otomatik kahve verme makineleriyle kullanıma uygun kahve otomatı bardağı modelidir. Kahve otomatı bardağının fiyatları 1 koli için yazılmış olup bir kolide 2800 adet plastik kahve otomatı bardağı vardır. Fiyatları 1 koli için yazılmış olan kahve otomatı bardağının toptan alımlara özel fiyatlı indirimli kahve otomatı bardağı fiyat listesinden teklif verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazınız - Kahve otomatı bardağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.