Bravilor Bonamat Cam Pot GLASS DECANTER: Ev ve ofisler için kullanılan bravilor bonamat 1,7 litrelik cam pot modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından damlatma yapmaz bravilor bonamat marka cam pot fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı ev ve ofis tipi bravilor bonamat novo,mondo,matic,RLX 131,RLX 4 modellere uygun cam pot fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu profesyonel bravilor bonamat cam potta kahve nasıl servis edilir bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kahve servis etmesi kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Bravilor bonamat marka cam pot ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli profesyonel bravilor bonamat marka cam potlar dayanıklı modelleri en uygun bravilor bonamat cam kahve potu fabrikası üreticisinden toptan bravilor bonamat cam demlik satış listesi bravilor bonamat cam pot fiyatlarıyla bravilor

Bravilor Bonamat Cam Pot

Satış fiyatı 1.306,80 TL
İndirim
Profesyonel bravilor bonamat cam çay kahve pot modelleri kaliteli ekonomik bravilor bonamat marka cam pot fiyatları cafe tip bravilor bonamat cam pot teknik şartnamesi uygun bravilor bonamat cam pot fiyatı özellikleri telefon
Açıklama

Bravilor Bonamat Cam Pot GLASS DECANTER

*1,7 litre hacimli cam pot Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Kullanımı kolay menteşeli bir kapağa ve sağlam bir sentetik tutuşa sahiptir
*Damlatma yapmaz ve kolay dökülebilir, ergonomik dizayn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Cam ve kolay tutulabilir plastik malzemeden üretilmiştir
*Yukarıya doğru açılan kapak sayesinde içine kahve, su dolumu kolay yapılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Kahve ve çay ısısına dayanıklıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Bravilor Bonamat Mondo, Matic, Novo, RLX 131 ve RLX 4 modellerinde kullanıma uygundur

Bravilor Bonamat Cam Pot GLASS DECANTER:Bravilor bonamat marka kahve makinelerinin RLX 4, RLX 131, matic, mondo ve novo modellerine uyumlu olduğu gibi, tek başına kahve servis sürahisi olarak kullanım için de oldukça uygundur.Şık görünümünün yanı sıra kullanım kolaylığıyla da kahve tutkunlarının bir numaralı tercihi olan damlatma yapmaz cam pot çeşitlerinden 1,7 litrelik bravilor bonamat cam potunun imalatı profesyonel bravilor bonamat cam potları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı bravilor bonamat cam pot modelidir - bravilor bonamat cam pot satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz