Cam Kapılı Şişe Soğutucu UGR-USS 1100 DSCL: Restoran, kafe, büfe ve marketlerde kullanıma uygun cam kapılı şişe soğutucudur - Cam kapılı şişe soğutucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi cam kapılı şişe soğutucu dolap modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla cam kapılı şişe soğutucu buzdolabı toptan fiyat listesi camlı şişe soğutucu teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Cam Kapılı Şişe Soğutucu

Satış fiyatı 97.280,04 TL
İndirim
Açıklama

Cam Kapılı Şişe Soğutucu UGR-USS 1100 DSCL

* Enerji sınıfı: F Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 111 cm
* Derinlik: 82,2 cm
* Yükseklik: 200 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma sistemi: statik
* Enerji tüketimi: 2336 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1000x652x1533 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: CC2
* Soğutucu gaz: R290
* Sıcaklık aralığı: +1/+10 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 171/186 kg
* Aydınlatma: led
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Raf adedi: 4+1 (taban rafı) adet
* Tür: dikey
* Brüt hacim: 1015 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aydınlatmalı kanopi seçeneği
* Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
* Temperli cam kapı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
* Analog veya dijital termometre seçeneği
* Kapı kilidi seçeneği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Cam Kapılı Şişe Soğutucu UGR-USS 1100 DSCL: Şişe soğutucu dolap modellerinden olan bu 4+1 raflı temperli cam kapılı şişe soğutucu statik soğutma sistemiyle çalışmaktadır - Cam kapılı şişe soğutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz