Market Dolabı UGR-UMD 1450 D/S DF IZMIR: Marketlerde kantin ve büfelerde şişe içecek ve paketli gıdaların soğuk muhafazasında kullanılan market dolabıdır - Market dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En uygun market dolabı fiyatı garantisiyle kaliteli uğur market dolabı çeşitleri profesyonel ve ekonomik market dolabı markaları market dolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370749

Market Dolabı

Satış fiyatı 119.744,04 TL
İndirim
Kullananların tavsiyesi market tipi dolap modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla market dolabı toptan fiyat listesi market dolabı teknik şartnamesi telefon 0212 2370750
Marketler için profesyonel soğutucu dolap modelleri bakkallarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik market dolabı fiyatları imalatçılarından sağlam market dolabı satışı telefon 0212 2370751
Açıklama

Market Dolabı UGR-UMD 1450 D/S DF IZMIR

* Enerji sınıfı: C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 145,6 cm
* Derinlik: 85,8 cm
* Yükseklik: 89 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 366 L
* Enerji tüketimi: 1846,90 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1320x720x627/685 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 3
* Soğutucu gaz: R290
* Aydınlatma: led Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Seperatör: standart
* Tür: market tipi
* Geniş ve kullanışlı kapasite Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektronik denetimler sayesinde düşük enerji tüketimi
* Bakım gerektirmeyen soğutma sistemi
* Market içinde farklı yerleşim düzenlerine imkan veren tasarım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Düşük yatırım ve işletim maliyeti
* Elektronik ısı kontrol sistemi
* Ayarlanabilir ayak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Plastik çerçeve
* İç aydınlatma
* Su tahliyesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Market Dolabı UGR-UMD 1450 D/S DF IZMIR: İç aydınlatması sayesinde ürün görünürlüğü sağlayan bu market dolabı haricinde farklı market dolabı ihtiyaçlarınız için de web sitemizi inceleyebilir, e-mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz - Market dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz