Dik Tip Dondurucu Soğutucu UGR-UMD 290 AS: Marketlerde şarküterilerde kullanıma uygun led aydınlatmalı dik tip dondurucu soğutucudur - Dik tip dondurucu soğutucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel dik tip dondurucu modelleri kaliteli ekonomik dik tip soğutucu fiyatları sanayi tipi dik tip dondurucu soğutucu teknik şartnamesi uygun dik tip dondurucu soğutucu fiyatı özellikleri telefon 0212 2370749

Dik Tip Dondurucu Soğutucu

Satış fiyatı 95.177,16 TL
İndirim
Kampanyalı dik tip dondurucu soğutucu fiyatları endüstriyel dik tip dondurucu soğutucu indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı dik tip dondurucu soğutucu modelleri fabrikası telefon 0212 2370750
En uygun dik tip endüstriyel dondurucu dolap fiyatı garantisiyle kaliteli dik tip soğutucu çeşitleri profesyonel ve ekonomik dik tip dondurucu soğutucu markaları dik tip dondurucu soğutucu bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370751
Açıklama

Dik Tip Dondurucu Soğutucu UGR-UMD 290 AS

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 50 cm
* Derinlik: 56,5 cm
* Yükseklik: 183 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji tüketimi: 2993 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 420x457x1190 mm
* İklim sınıfı: 3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R290
* Sıcaklık aralığı: -1/+5 °C
* Ağırlık: 76,5/84 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aydınlatma: led
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Raf adedi: 4 adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: açık cepheli
* Çevre dostu gaz
* Güvenilir soğutma sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji tasarrufu sağlayan elektronik kontrol ünitesi
* Otomatik defrost
* Yüksek etkili dikey ışıklandırma Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yandan görünüm sağlayan çift camlı yan duvarlar
* Ayarlanabilir raflar
* Gece örtüsü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dik Tip Dondurucu Soğutucu UGR-UMD 290 AS: Önü açık cepheli market tipi dondurucu soğutucu modellerinden olan bu otomatik defrost özellikli dik tip dondurucu soğutucu dolap led aydınlatması sayesinde kolay ürün görünürlüğü sağlar - Dik tip dondurucu soğutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz