Derin Dondurucu Dolap UGR-UDD 300 SCE R24: Kafe restoran otel kantin ve yemekhane mutfaklarında kullanılan toplam 229 litre net hacimli derin dondurucu endüstriyel dolaptır - Derin dondurucu dolap satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi derin dondurucu dolap modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla derin dondurucu dolap toptan fiyat listesi derin dondurucu dolap teknik şartnamesi telefon 0212 2370749

Derin Dondurucu Dolap

Satış fiyatı 36.564,00 TL
İndirim
Profesyonel derin dondurucu dolap modelleri kaliteli ekonomik derin dondurucu dolap fiyatları sanayi tipi derin dondurucu teknik şartnamesi uygun derin dondurucu dolap fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Kampanyalı derin dondurucu dolap fiyatları endüstriyel derin dondurucu dolap indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı derin dondurucu dolap modelleri fabrikası telefon 0212 2370751
Açıklama

Derin Dondurucu Dolap UGR-UDD 300 SCE R24

* Enerji sınıfı: D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 100,9 cm
* Derinlik: 61,5 cm
* Yükseklik: 95/82,9 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 229 L
* Enerji tüketimi:758 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 890x500x708/610 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 7
* Soğutucu gaz: R290
* Standart sepet: opsiyonel adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 56/70 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: eğik sürme düz camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
* Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
* Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacim
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Derin Dondurucu Dolap UGR-UDD 300 SCE R24: Endüstriyel derin donduruculardan olan bu tekerlekleri sayesinde kolay hareket ve taşıma imkanı sağlayan derin dondurucu dolap eğik sürme düz camlıdır - Derin dondurucu dolap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz