Endüstriyel Bulaşık Makinası Parlatma Maddesi MG 202-12: İmalatı profesyonel ve dayanıklı endüstriyel tabak tepsi yıkama makinası parlatıcısı modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından 500-1000 tabaklık bardak fincan kadeh yıkama makinesi parlatıcısının fiyatları ekonomiktir  proje@mutfakmalzemeleri.com
Endüstriyel bulaşık makineleri için yıkama-durulama maddeleri; bulaşık makinası sabunu, sanayi bulaşık makinası parlatıcısı ve bulaşık makinalarının kireç temizleyici maddelerinin satışı 0212 2370749

Endüstriyel Bulaşık Makinası Parlatıcısı

Satış fiyatı 589,05 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Bulaşık Makinası Parlatıcısı MG 202-12

Sanayii Tipi Ucuz Bulaşık Makinası Bulaşık Durulama Maddesi - Ucuz Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Cinsi: Laverinse

Miktarı: 10 Kilo

Bu Endüstriyel Bulaşık Makinası Parlatıcısı, durulama suyuyla bulaşıklara verilir, bulaşıklar üzerindeki suyun süzülüp, bulaşıkların daha rahat kurumasını, parlak olmasını sağlar - Endüstriyel bulaşık makinası parlatıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1 Bidonluk endüstriyel bulaşık makinası parlatıcı Ambalajı İçerisinde 10 kg. Endüstriyel Bulaşık Parlatıcısı Vardır

Sanayi tipi otomatik parlatıcı pompasıyla kullanıma uygundur

Bulaşık makinesi durulama maddesi bu parlatıcıyı kredi kartlarına taksitli 12 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz- Endüstriyel bulaşık makineleri için parlatıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Bulaşık Makinası Parlatma Maddesi MG 202-12: Sanayi tipi endüstriyel bulaşık makinalarında durulama maddesi olarak kullanılan bu parlatıcı sıvı çok kaliteli ve ekonomik endüstriyel bulaşık parlatıcısıdır. Ucuz fiyatlı bu endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcısı endüstriyel mutfaklarda kullanılan bütün bulaşık makinelerinde kullanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlı bulaşık makinası parlatıcı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.