Tekli Benmari ISI-BM01:Sanayi tipi tekli benmari çeşitlerinden olan bu tekli benmarinin imalatı profesyonel tekli benmari fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı tekli benmari modelidir. Çoğu müşterimizin sorduğu tekli benmari nasıl kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Tekli benmari ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel tekli paslanmaz benmari modelleri kaliteli ekonomik tekli sulu benmari fiyatları sanayi tipi set üstü tekli benmari teknik şartnamesi uygun tekli benmari fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750

Tekli Benmari

Satış fiyatı 5.140,80 TL
İndirim
Açıklama

Tekli Benmari ISI-BM01

* Ölçüler: 38x48x28 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 9 kg
* Güç: 1200 W
* Sulu benmari sistem Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz kasa ve benmari küvetleri
* Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlar
* Kapaklı modeliyle hijyenik kullanım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tekli Benmari ISI-BM01:Otellerin açık büfe salonlarında, fabrikaların işyerlerinin yemekhanelerinde kantinlerinde sulu yemek sıcak yemek servisinde kullanılan sulu sistemle çalışan tekli model paslanmaz krom çelik benmaridir - Tekli benmari satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz